Krátká zpráva
Novou ředitelkou Městského kulturního střediska se stala Martina Martincová!
10. 06. 2009 10:47Martina Martincová doposud byla ředitelkou Mateřského centra Svítání v Nymburce. Nyní se tedy přesune na kulturu. Včera 9.6. byla vybrána radou města. Nyní novou ředitelku čeká spousta práce, v první řadě rekonstruovat celý tým. Radim Keith dal výpověď a ekonomka též odchází jako ředitelka Svobodová do důchodu. Rada města se neohlížela na doporučení výběrové komise, která doporučila jako nejvhodnější Janu Křížovou. Redakce nymburk.info přeje nové ředitelce hodně štěstí a těší se na budoucí spolupráci, např. v hudební produkci atd.
Komentáře
Martina 11. 06. 2009 14:10:23
Především musím všem vyjádřit poděkování za podporu, protože od včerejška, kdy mi byla sdělena informace o mém zvolení, bojuji se smíšenými pocity. Ale to je asi normální reakce na to, kdy člověk opouští práci a místo, které měl rád. Ale je čas se posunout dále.
Abych uvedla na pravou míru své působení v MC Svítání. Je pravda, že granty jsem nepsala, ale na druhou stranu svými aktivitami jsem dokázala zajistit finance na rekonstrukci nových prostor, organizovala jsem dva benefiční plesy, jejichž výtěžek opět posloužil na rekonstrukci centra. Podílela jsem se na pilotním programu při zaměstnávání vězňů a řídila plynulý chod centra. Dle ohlasů návštěvníků to vypadá, že snad dobře.
Co se týká nové práce ...
Každý začátek je těžký a tento bude ještě těžší. Vím, že ne každý s mým zvolením souhlasí, ale budu se snažit, abych přesvědčila, že volba byla správná.
Bobino věřím, že bude příležitost, abych se brzy občanům představila. Do funkce nastupuji 1.7. a do té doby snad jen fotečka na stránkách MC Svítání.
bobina 10. 06. 2009 14:54:35
Paní Martincovou vůbec neznám, doufám, že se nám brzy představí. Jsem ráda, že na tomto postu bude někdo úplně nový a přeji paní Martincové hodně úspěchů.
JK 10. 06. 2009 14:22:06
Dobrá volba. Souhlasím. Martina bude přínosem a pro MC ztrátou. Přestože tedy granty nepřipravovala
.
.admin 10. 06. 2009 14:08:57
Souhlasím,také to tak vidím...
Symon 10. 06. 2009 12:22:56
Myslím si, že konečně rada rozhodla správně a nedopadlo to jako divadlo. Mladá neovlivněná krev současnou kulturou a jejím vedením ve městě je potřeba a Křížová to by zase byla stereotypní práce, kterou již zavedla společně se Svobodovou. Když to uzavřeme tak pro město je paní Martincová jednoznačně přínos a pro Mateřské centrum velká ztráta, protože zajišťovala finanční chod a především granty.






